deimon_stan_
● Offline 18
Katso deimon_stan_ suorana Chaturbandssa
Viritä nähdäksesi deimon_stan_ live Chaturband-palvelussa. Liity yleisöön reaaliaikaisen striimin, vuorovaikutteisten pyyntöjen, yksityishuonevaihtoehtojen ja energisten lähetyksien pariin suoraan selaimessasi.
Suora yleisövuorovaikutus
Hyppää live-chattiin ja vuorovaikuta deimon_stan_ kanssa. Käytä fanityökaluja, vinkkejä ja huoneen ominaisuuksia muokataksesi esitystä reaaliajassa.
Fanien äänestykset ja rankingit
Tue esiintyjiä käyttämällä Tykkäys- ja Dislike-äänestysjärjestelmää. Äänesi auttaa sijoittamaan esiintyjät paremmuusjärjestykseen ja nostamaan suosikkiartistit korkeammalle Main Stage -sivulla.
VIP Backstage Pass
Haluatko suoremman kokemuksen? Käytä live-chattia tai esiintyjien linkkejä päästäksesi yksityisiin huoneisiin, promoprofiileihin ja eksklusiivisiin backstage-vaihtoehtoihin.
Trenditagit käyttäjälle deimon_stan_
🎸 Pikavalikon vinkkejä
- Selaa: Käytä vasenta ja oikeaa nuolta siirtyäksesi live-profiilien välillä, tai paina R saadaksesi satunnaisen profiilin.
- Koko näytön tila: Paina F laajentaaksesi soittimen.
- Ääni: Paina M mykistääksesi tai palauttaaksesi äänen.
- Profiilin toiminnot: Käytä tässä profiilissa näkyviä seuraa-, lista-, jaa-, arvostelu- ja mainonnan hallintatoimintoja.
PERFORMANCE STUDIO
deimon_stan_ yleiskatsaus
Selkeä katsaus tallennettuun lähetysaktiivisuuteen, yleisösignaaleihin ja saatavuusmalleihin. Kaikki historialliset ajat näytetään UTC-aikoina.
Seuraajamomentti
Kuinka nykyinen seuraajamäärä muuttui tallennettujen UTC-vertailuarvojen mukaan.
Muutokset käyttävät viimeisintä lähteen kokonaismäärää ja tallennetun UTC-perusarvon lähimmässä arvojakaumassa vähintään 1, 7 tai 30 päivää aikaisemmin. Negatiivinen arvo tarkoittaa, että lähde raportoi vähemmän seuraajia.
Mitä tallennettu historia sanoo
Tämän aikavälin tallennetun toiminnan selkeä tulkinta. Tämä kuvaa menneisyyttä eikä ennusta tulevaa aikataulua.
deimon_stan_ online-aika
Jokainen sarake näyttää merkittyä lähetysaikaa yhdelle UTC-päivälle.
Seuraajamäärän kasvu
Jokainen sarake näyttää muutoksen edelliseen tallennettuun UTC-seuraajakuvaukseen.
| Päivä | Seuraajat | Vaihda |
|---|---|---|
| Oct 20 · now | 107 | +17 |
| Oct 19 | 90 | +19 |
| Oct 18 | 71 | +5 |
| Oct 17 | 66 | 0 |
| Oct 16 | 66 | 0 |
| Oct 15 | 66 | +17 |
| Oct 14 | 49 | +16 |
| Oct 13 | 33 | 0 |
| Oct 12 | 33 | +2 |
| Oct 11 | 31 | +9 |
| Oct 10 | 22 | Ei aiemmin tallennettua päivää |
deimon_stan_ saatavuusrytmi
Tummemmat neliöt sisälsivät vähemmän tallennettua lähetysaikaa; vaaleammat neliöt osoittavat, että malli löytyi verkosta useammin.
Päivittäiset istuntotiedot
Käytettävissä olevan ajanjakson viimeisimpien tallennettujen päivien tiivistetty yhteenveto.
| Päivä | Verkossa | Istunnot | Huippu | Tyypillinen |
|---|---|---|---|---|
| Oct 20 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 19 | 3h 55m | 2 | 15 | 15 |
| Oct 18 | 4h 23m | 2 | 15 | 15 |
| Oct 17 | 4h 17m | 3 | 15 | 15 |
| Oct 16 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 15 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 14 | 4h 41m | 2 | 7 | 7 |
| Oct 13 | 4h 33m | 2 | 7 | 7 |
| Oct 12 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 11 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 10 | 5h 33m | 4 | 14 | 14 |
| Oct 9 | 4h 17m | 2 | 14 | 14 |
| Oct 8 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 7 | 0m | 0 | 0 | 0 |
Viimeaikaiset lähetyssessiot
Tämän profiilin viimeisimmät tallennetut istunnot UTC-aikavyöhykkeessä.
- 1h 56m onlineasti 09:39 UTC
- 1h 58m onlineasti 06:14 UTC
- 2h 10m onlineasti 09:44 UTC
- 2h 13m onlineasti 06:00 UTC
- 24m onlineasti 10:00 UTC
- 1h 11m onlineasti 09:18 UTC
- 2h 41m onlineasti 06:49 UTC
- 2h 21m onlineasti 10:10 UTC
- 2h 20m onlineasti 06:30 UTC
- 2h 20m onlineasti 09:31 UTC
- 2h 12m onlineasti 06:03 UTC
- 1h 29m onlineasti 01:09 UTC
Mitä kukin numero tarkoittaa
Suoritusaste on tämänhetkinen materialisoitunut trendimittari; alhaisempi arvo tarkoittaa parempaa. Luokan arvo käyttää samaa mittaria vain vastaavan kategorian sisällä.
Online-aika, istunnot, päivittäinen trendi ja lämpökartta peräisin UTC:stä aktiivisuusseurannasta. Ne näyttävät tallennettuja havaintoja, eivät lupattua aikataulua tai täydellistä suoratoistolokia.
Seuraajat ja live-katsojat tulevat viimeisimmästä tuodusta huoneen tilannekatsauksesta. Tyypillinen yleisö painottuu tallennetun ajan mukaan, kun taas huippuyleisö on valitun aikavälin suurin tallennettu havainto.
Seuraajamäärän muutos vertailee nykyistä tuodun seuraajamäärän arvoa päivittäisiin UTC-baseline-snapshoteihin. Negatiivinen arvo tarkoittaa, että lähdeaineistossa on pienempi arvo; se ei ole ennuste tai osoitus jäsenten aktiivisuudesta Chaturbandissa.
Sijoitukset käyttävät nykyistä materialisoitua suorituskyvyn vertailuarvoa; katsoja- ja seuraajamäärät tulevat viimeisimmästä tuodusta huoneen tilannevedoksesta.
Lähetysvertailu
Vertaile äskettäistä toimintaa
Lisää muita esiintyjiä vertailuun valitulle ajanjaksolle, jolloin nähdään vahvistettu lähetysaika, istunnot, aktiiviset päivät ja huippuyleisö.
| Esittäjä | Lähetysaika | Istuntoja | Aktiiviset päivät | Keskimääräinen istunto | Huippuyleisö | Toiminnot |
|---|---|---|---|---|---|---|
| #1@deimon_stan_Nykyinen profiili | 17h 19m | 9 | 4 | 115 min | 15 |
Yhteisön palaute
Vakavat arvostelut deimon_stan_lle
Kirjoita asiallinen arvostelu
Arvioi jokainen kategoria ja kuvaile esitys tarkasti ja asiallisesti. Arvostelut julkaistaan vasta moderoinnin jälkeen.
Kirjaudu sisään kirjoittaaksesi arvostelunFanien UKK
Is deimon_stan_ online right now?
deimon_stan_ is currently listed as offline. This profile updates automatically when the source feed reports a new live broadcast.
Where is deimon_stan_ broadcasting from?
The latest source snapshot lists deimon_stan_ as broadcasting from Colombia.
Does deimon_stan_ have a generated preview?
Yes. deimon_stan_ currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.
What stream quality is listed for deimon_stan_?
The latest source snapshot lists deimon_stan_ at HD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.
How can I watch deimon_stan_ live?
Use the live-room action on this profile to continue to deimon_stan_ through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.
Siirry live-esitysten hakemistoihin
Jos nautit deimon_stan_n live-esityksestä, tutustu lisää tekijöihin Chaturbandssä. Käytä alla olevia sisäisiä linkkejä selataksesi samankaltaisia live-esityksiä kategorian, maan, yleisökoon ja tagin mukaan.
Interaktiivisen lelän ohjaus
Selaa esiintyjiä interaktiivisilla huone-ominaisuuksilla, reaaliaikaisella chat-työkalulla, fanitavoitteilla ja lahjoitusmahdollisuuksilla, jotka on suunniteltu live-yleisön osallistumiseen.
Intensiiviset duot ja live-esiintyjät
Löydä yksittäisiä esiintyjiä, pareja, duoja ja teemallisia live-huoneita, jotka on järjestetty siisteihin kategoriasivuihin ja nopeisiin sisäisiin suodattimiin.
Eksklusiivinen backstage-pass
Monet esiintyjät tarjoavat yksityisiä huoneita, promo-profiileja ja suoria linkkejä faneille, jotka haluavat henkilökohtaisemman live-kokemuksen.