isa_jonness_
● Offline 34
Katso isa_jonness_ suorana Chaturbandssa
Viritä nähdäksesi isa_jonness_ live Chaturband-palvelussa. Liity yleisöön reaaliaikaisen striimin, vuorovaikutteisten pyyntöjen, yksityishuonevaihtoehtojen ja energisten lähetyksien pariin suoraan selaimessasi.
Suora yleisövuorovaikutus
Hyppää live-chattiin ja vuorovaikuta isa_jonness_ kanssa. Käytä fanityökaluja, vinkkejä ja huoneen ominaisuuksia muokataksesi esitystä reaaliajassa.
Fanien äänestykset ja rankingit
Tue esiintyjiä käyttämällä Tykkäys- ja Dislike-äänestysjärjestelmää. Äänesi auttaa sijoittamaan esiintyjät paremmuusjärjestykseen ja nostamaan suosikkiartistit korkeammalle Main Stage -sivulla.
VIP Backstage Pass
Haluatko suoremman kokemuksen? Käytä live-chattia tai esiintyjien linkkejä päästäksesi yksityisiin huoneisiin, promoprofiileihin ja eksklusiivisiin backstage-vaihtoehtoihin.
Trenditagit käyttäjälle isa_jonness_
🎸 Pikavalikon vinkkejä
- Selaa: Käytä vasenta ja oikeaa nuolta siirtyäksesi live-profiilien välillä, tai paina R saadaksesi satunnaisen profiilin.
- Koko näytön tila: Paina F laajentaaksesi soittimen.
- Ääni: Paina M mykistääksesi tai palauttaaksesi äänen.
- Profiilin toiminnot: Käytä tässä profiilissa näkyviä seuraa-, lista-, jaa-, arvostelu- ja mainonnan hallintatoimintoja.
PERFORMANCE STUDIO
isa_jonness_ yleiskatsaus
Selkeä katsaus tallennettuun lähetysaktiivisuuteen, yleisösignaaleihin ja saatavuusmalleihin. Kaikki historialliset ajat näytetään UTC-aikoina.
Seuraajamomentti
Kuinka nykyinen seuraajamäärä muuttui tallennettujen UTC-vertailuarvojen mukaan.
Muutokset käyttävät viimeisintä lähteen kokonaismäärää ja tallennetun UTC-perusarvon lähimmässä arvojakaumassa vähintään 1, 7 tai 30 päivää aikaisemmin. Negatiivinen arvo tarkoittaa, että lähde raportoi vähemmän seuraajia.
Mitä tallennettu historia sanoo
Tämän aikavälin tallennetun toiminnan selkeä tulkinta. Tämä kuvaa menneisyyttä eikä ennusta tulevaa aikataulua.
isa_jonness_ online-aika
Jokainen sarake näyttää merkittyä lähetysaikaa yhdelle UTC-päivälle.
Seuraajamäärän kasvu
Jokainen sarake näyttää muutoksen edelliseen tallennettuun UTC-seuraajakuvaukseen.
| Päivä | Seuraajat | Vaihda |
|---|---|---|
| Sep 22 · now | 9,177 | 0 |
| Sep 21 | 9,177 | +20 |
| Sep 20 | 9,157 | +7 |
| Sep 19 | 9,150 | +11 |
| Sep 18 | 9,139 | 0 |
| Sep 17 | 9,139 | +17 |
| Sep 16 | 9,122 | +10 |
| Sep 15 | 9,112 | 0 |
| Sep 14 | 9,112 | +23 |
| Sep 13 | 9,089 | +7 |
| Sep 12 | 9,082 | +4 |
| Sep 11 | 9,078 | +5 |
| Sep 10 | 9,073 | +4 |
| Sep 9 | 9,069 | 0 |
isa_jonness_ saatavuusrytmi
Tummemmat neliöt sisälsivät vähemmän tallennettua lähetysaikaa; vaaleammat neliöt osoittavat, että malli löytyi verkosta useammin.
Päivittäiset istuntotiedot
Käytettävissä olevan ajanjakson viimeisimpien tallennettujen päivien tiivistetty yhteenveto.
| Päivä | Verkossa | Istunnot | Huippu | Tyypillinen |
|---|---|---|---|---|
| Sep 22 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Sep 21 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Sep 20 | 6h 04m | 1 | 7 | 7 |
| Sep 19 | 5h 20m | 3 | 7 | 7 |
| Sep 18 | 7h 22m | 1 | 7 | 7 |
| Sep 17 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Sep 16 | 6h 08m | 3 | 6 | 6 |
| Sep 15 | 6h 28m | 2 | 7 | 7 |
| Sep 14 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Sep 13 | 5h 17m | 1 | 4 | 4 |
| Sep 12 | 6h 24m | 2 | 5 | 5 |
| Sep 11 | 4h 21m | 1 | 5 | 5 |
| Sep 10 | 5h 33m | 3 | 8 | 8 |
| Sep 9 | 5h 22m | 3 | 5 | 5 |
Viimeaikaiset lähetyssessiot
Tämän profiilin viimeisimmät tallennetut istunnot UTC-aikavyöhykkeessä.
- 6h 04m onlineasti 19:02 UTC
- 42m onlineasti 19:51 UTC
- 4h 38m onlineasti 17:33 UTC
- 7h 22m onlineasti 19:58 UTC
- 1h 12m onlineasti 20:06 UTC
- 4h 56m onlineasti 18:25 UTC
- 3h 24m onlineasti 19:48 UTC
- 3h 04m onlineasti 16:06 UTC
- 5h 17m onlineasti 18:14 UTC
- 2h 03m onlineasti 19:53 UTC
- 4h 20m onlineasti 17:08 UTC
- 4h 21m onlineasti 17:00 UTC
Mitä kukin numero tarkoittaa
Suoritusaste on tämänhetkinen materialisoitunut trendimittari; alhaisempi arvo tarkoittaa parempaa. Luokan arvo käyttää samaa mittaria vain vastaavan kategorian sisällä.
Online-aika, istunnot, päivittäinen trendi ja lämpökartta peräisin UTC:stä aktiivisuusseurannasta. Ne näyttävät tallennettuja havaintoja, eivät lupattua aikataulua tai täydellistä suoratoistolokia.
Seuraajat ja live-katsojat tulevat viimeisimmästä tuodusta huoneen tilannekatsauksesta. Tyypillinen yleisö painottuu tallennetun ajan mukaan, kun taas huippuyleisö on valitun aikavälin suurin tallennettu havainto.
Seuraajamäärän muutos vertailee nykyistä tuodun seuraajamäärän arvoa päivittäisiin UTC-baseline-snapshoteihin. Negatiivinen arvo tarkoittaa, että lähdeaineistossa on pienempi arvo; se ei ole ennuste tai osoitus jäsenten aktiivisuudesta Chaturbandissa.
Sijoitukset käyttävät nykyistä materialisoitua suorituskyvyn vertailuarvoa; katsoja- ja seuraajamäärät tulevat viimeisimmästä tuodusta huoneen tilannevedoksesta.
Lähetysvertailu
Vertaile äskettäistä toimintaa
Lisää muita esiintyjiä vertailuun valitulle ajanjaksolle, jolloin nähdään vahvistettu lähetysaika, istunnot, aktiiviset päivät ja huippuyleisö.
| Esittäjä | Lähetysaika | Istuntoja | Aktiiviset päivät | Keskimääräinen istunto | Huippuyleisö | Toiminnot |
|---|---|---|---|---|---|---|
| #1@isa_jonness_Nykyinen profiili | 24h 57m | 8 | 4 | 187 min | 7 |
Yhteisön palaute
Vakavat arvostelut isa_jonness_lle
Kirjoita asiallinen arvostelu
Arvioi jokainen kategoria ja kuvaile esitys tarkasti ja asiallisesti. Arvostelut julkaistaan vasta moderoinnin jälkeen.
Kirjaudu sisään kirjoittaaksesi arvostelunFanien UKK
Is isa_jonness_ online right now?
isa_jonness_ is currently listed as offline. This profile updates automatically when the source feed reports a new live broadcast.
Where is isa_jonness_ broadcasting from?
The latest source snapshot lists isa_jonness_ as broadcasting from Colombia.
Does isa_jonness_ have a generated preview?
Yes. isa_jonness_ currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.
What stream quality is listed for isa_jonness_?
The latest source snapshot lists isa_jonness_ at HD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.
How can I watch isa_jonness_ live?
Use the live-room action on this profile to continue to isa_jonness_ through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.
Siirry live-esitysten hakemistoihin
Jos nautit isa_jonness_n live-esityksestä, tutustu lisää tekijöihin Chaturbandssä. Käytä alla olevia sisäisiä linkkejä selataksesi samankaltaisia live-esityksiä kategorian, maan, yleisökoon ja tagin mukaan.
Interaktiivisen lelän ohjaus
Selaa esiintyjiä interaktiivisilla huone-ominaisuuksilla, reaaliaikaisella chat-työkalulla, fanitavoitteilla ja lahjoitusmahdollisuuksilla, jotka on suunniteltu live-yleisön osallistumiseen.
Intensiiviset duot ja live-esiintyjät
Löydä yksittäisiä esiintyjiä, pareja, duoja ja teemallisia live-huoneita, jotka on järjestetty siisteihin kategoriasivuihin ja nopeisiin sisäisiin suodattimiin.
Eksklusiivinen backstage-pass
Monet esiintyjät tarjoavat yksityisiä huoneita, promo-profiileja ja suoria linkkejä faneille, jotka haluavat henkilökohtaisemman live-kokemuksen.