Koti › Naiset › Colombia › vanessaa_miller

vanessaa_miller

● Offline Colombia Colombia SD UUSI
Hi guys lets play 🔥@GOAL: Play boobs and nipples #new#milf#curvy#bigass#latina[40 tokens remaining]
👁 16 viritys päällä ⭐ 96 seuraajaa 📍 Ecuador
vanessaa_miller on tällä hetkellä offline
vanessaa_miller on tällä hetkellä offline Seuraa tätä profiilia tai palaa, kun live-huone on taas käytettävissä.

👀 Vie vanessaa_miller kulissien taakse

Avaa live-huone pyytääksesi yksityisen session tai käytä suoratoisto-palveluntarjoajan tarjoamia yksityishuoneominaisuuksia.

🔒 Pyyntö yksityiseen huoneeseen

Katso vanessaa_miller suorana Chaturbandssa

Viritä nähdäksesi vanessaa_miller live Chaturband-palvelussa. Liity yleisöön reaaliaikaisen striimin, vuorovaikutteisten pyyntöjen, yksityishuonevaihtoehtojen ja energisten lähetyksien pariin suoraan selaimessasi.

Suora yleisövuorovaikutus

Hyppää live-chattiin ja vuorovaikuta vanessaa_miller kanssa. Käytä fanityökaluja, vinkkejä ja huoneen ominaisuuksia muokataksesi esitystä reaaliajassa.

Fanien äänestykset ja rankingit

Tue esiintyjiä käyttämällä Tykkäys- ja Dislike-äänestysjärjestelmää. Äänesi auttaa sijoittamaan esiintyjät paremmuusjärjestykseen ja nostamaan suosikkiartistit korkeammalle Main Stage -sivulla.

VIP Backstage Pass

Haluatko suoremman kokemuksen? Käytä live-chattia tai esiintyjien linkkejä päästäksesi yksityisiin huoneisiin, promoprofiileihin ja eksklusiivisiin backstage-vaihtoehtoihin.

Trenditagit käyttäjälle vanessaa_miller

#new #milf #curvy #bigass #latina

🎸 Pikavalikon vinkkejä

  • Selaa: Käytä vasenta ja oikeaa nuolta siirtyäksesi live-profiilien välillä, tai paina R saadaksesi satunnaisen profiilin.
  • Koko näytön tila: Paina F laajentaaksesi soittimen.
  • Ääni: Paina M mykistääksesi tai palauttaaksesi äänen.
  • Profiilin toiminnot: Käytä tässä profiilissa näkyviä seuraa-, lista-, jaa-, arvostelu- ja mainonnan hallintatoimintoja.

PERFORMANCE STUDIO

vanessaa_miller yleiskatsaus

Selkeä katsaus tallennettuun lähetysaktiivisuuteen, yleisösignaaleihin ja saatavuusmalleihin. Kaikki historialliset ajat näytetään UTC-aikoina.

Tämä linkki säilyttää valitun alueen.
Suoritusarvo—Trendivertailuarvo
Kategorian sijoitus—Seurattujen profiilien joukossa
Seuraajat96Nykyinen lähteiden määrä
Nykyinen yleisö16Tällä hetkellä offline
Online aika13h 10mViimeiset 30 päivää
Huippuyleisö16Tallennettu valittuun aikaväliin

Seuraajamomentti

Kuinka nykyinen seuraajamäärä muuttui tallennettujen UTC-vertailuarvojen mukaan.

Päivittäinen muutos — Kerätään ensimmäinen kelvollinen perusmittaus.
Viikoittainen muutos — Kerätään ensimmäinen kelvollinen perusmittaus.
Kuukausittainen muutos — Kerätään ensimmäinen kelvollinen perusmittaus.

Muutokset käyttävät viimeisintä lähteen kokonaismäärää ja tallennetun UTC-perusarvon lähimmässä arvojakaumassa vähintään 1, 7 tai 30 päivää aikaisemmin. Negatiivinen arvo tarkoittaa, että lähde raportoi vähemmän seuraajia.

Mitä tallennettu historia sanoo

Tämän aikavälin tallennetun toiminnan selkeä tulkinta. Tämä kuvaa menneisyyttä eikä ennusta tulevaa aikataulua.

UTC
Päivittäinen kattavuus7%2 of 30 days had recorded activity.
pisin aktiivinen jakso2 päivätSäännölliset UTC-päivämäärät, joihin on tallennettu vähintään yksi verkkosessio.
Tallennetuista päivistä vahvin päiväOct 246h 38m online · huippu 16
Aktiivisin UTC-tuntiFri 03:00 UTC1h 00m tallennettu tämän ajanjakson aikana.
Näin luetaan tämä: “Tyypillinen yleisö” on aikapainotettu keskiarvo tallennetuista istunnoista, kun taas ”Huippuyleisö” on yksittäisen tallennetun katselukertaa suurin arvo. Tyhjä päivä tarkoittaa, että seuranta ei tallentanut istuntoa; se ei todista, että malli olisi ollut käytettävissä koko päivän.
Mitä kukin numero tarkoittaa

Suoritusaste on tämänhetkinen materialisoitunut trendimittari; alhaisempi arvo tarkoittaa parempaa. Luokan arvo käyttää samaa mittaria vain vastaavan kategorian sisällä.

Online-aika, istunnot, päivittäinen trendi ja lämpökartta peräisin UTC:stä aktiivisuusseurannasta. Ne näyttävät tallennettuja havaintoja, eivät lupattua aikataulua tai täydellistä suoratoistolokia.

Seuraajat ja live-katsojat tulevat viimeisimmästä tuodusta huoneen tilannekatsauksesta. Tyypillinen yleisö painottuu tallennetun ajan mukaan, kun taas huippuyleisö on valitun aikavälin suurin tallennettu havainto.

Seuraajamäärän muutos vertailee nykyistä tuodun seuraajamäärän arvoa päivittäisiin UTC-baseline-snapshoteihin. Negatiivinen arvo tarkoittaa, että lähdeaineistossa on pienempi arvo; se ei ole ennuste tai osoitus jäsenten aktiivisuudesta Chaturbandissa.

Sijoitukset käyttävät nykyistä materialisoitua suorituskyvyn vertailuarvoa; katsoja- ja seuraajamäärät tulevat viimeisimmästä tuodusta huoneen tilannevedoksesta.

Lähetysvertailu

Vertaile äskettäistä toimintaa

Lisää muita esiintyjiä vertailuun valitulle ajanjaksolle, jolloin nähdään vahvistettu lähetysaika, istunnot, aktiiviset päivät ja huippuyleisö.

2026-10-18 → 2026-10-24 UTC

EsittäjäLähetysaikaIstuntojaAktiiviset päivätKeskimääräinen istuntoHuippuyleisöToiminnot
#1@vanessaa_millerNykyinen profiili 13h 11m 2 2 395 min 16

Yhteisön palaute

Vakavat arvostelut vanessaa_millerlle

— / 5 0 hyväksytyt arviot
Esityksen laatu0.0
Kehon ja esityksen0.0
Toiminnan taso0.0
Persoonallisuus ja ystävällisyys0.0
Suloinen0.0
Katselijoiden vuorovaikutus0.0
Ei vielä hyväksyttyjä arvosteluja. tilinomistajat voivat lähettää ensimmäisen yksityiskohtaisen arvostelun alla.

Kirjoita asiallinen arvostelu

Arvioi jokainen kategoria ja kuvaile esitys tarkasti ja asiallisesti. Arvostelut julkaistaan vasta moderoinnin jälkeen.

Kirjaudu sisään kirjoittaaksesi arvostelun

Fanien UKK

Is vanessaa_miller online right now?

vanessaa_miller is currently listed as offline. This profile updates automatically when the source feed reports a new live broadcast.

Where is vanessaa_miller broadcasting from?

The latest source snapshot lists vanessaa_miller as broadcasting from Colombia.

Does vanessaa_miller have a generated preview?

Yes. vanessaa_miller currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.

What stream quality is listed for vanessaa_miller?

The latest source snapshot lists vanessaa_miller at SD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.

How can I watch vanessaa_miller live?

Use the live-room action on this profile to continue to vanessaa_miller through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.

Siirry live-esitysten hakemistoihin

Jos nautit vanessaa_millern live-esityksestä, tutustu lisää tekijöihin Chaturbandssä. Käytä alla olevia sisäisiä linkkejä selataksesi samankaltaisia live-esityksiä kategorian, maan, yleisökoon ja tagin mukaan.

Interaktiivisen lelän ohjaus

Selaa esiintyjiä interaktiivisilla huone-ominaisuuksilla, reaaliaikaisella chat-työkalulla, fanitavoitteilla ja lahjoitusmahdollisuuksilla, jotka on suunniteltu live-yleisön osallistumiseen.

Intensiiviset duot ja live-esiintyjät

Löydä yksittäisiä esiintyjiä, pareja, duoja ja teemallisia live-huoneita, jotka on järjestetty siisteihin kategoriasivuihin ja nopeisiin sisäisiin suodattimiin.

Eksklusiivinen backstage-pass

Monet esiintyjät tarjoavat yksityisiä huoneita, promo-profiileja ja suoria linkkejä faneille, jotka haluavat henkilökohtaisemman live-kokemuksen.