Koti Naiset Colombia zendaya_fun

zendaya_fun

● Offline 18 Colombia Colombia SD UUSI
Hi guys, shall we play? 😈 - Goal reached! #18#bigboobs#latina#young#new
👁 17 viritys päällä ⭐ 297 seuraajaa 📍 in a woonderland
zendaya_fun on tällä hetkellä offline
zendaya_fun on tällä hetkellä offline Seuraa tätä profiilia tai palaa, kun live-huone on taas käytettävissä.

👀 Vie zendaya_fun kulissien taakse

Avaa live-huone pyytääksesi yksityisen session tai käytä suoratoisto-palveluntarjoajan tarjoamia yksityishuoneominaisuuksia.

🔒 Pyyntö yksityiseen huoneeseen

Katso zendaya_fun suorana Chaturbandssa

Viritä nähdäksesi zendaya_fun live Chaturband-palvelussa. Liity yleisöön reaaliaikaisen striimin, vuorovaikutteisten pyyntöjen, yksityishuonevaihtoehtojen ja energisten lähetyksien pariin suoraan selaimessasi.

Suora yleisövuorovaikutus

Hyppää live-chattiin ja vuorovaikuta zendaya_fun kanssa. Käytä fanityökaluja, vinkkejä ja huoneen ominaisuuksia muokataksesi esitystä reaaliajassa.

Fanien äänestykset ja rankingit

Tue esiintyjiä käyttämällä Tykkäys- ja Dislike-äänestysjärjestelmää. Äänesi auttaa sijoittamaan esiintyjät paremmuusjärjestykseen ja nostamaan suosikkiartistit korkeammalle Main Stage -sivulla.

VIP Backstage Pass

Haluatko suoremman kokemuksen? Käytä live-chattia tai esiintyjien linkkejä päästäksesi yksityisiin huoneisiin, promoprofiileihin ja eksklusiivisiin backstage-vaihtoehtoihin.

Trenditagit käyttäjälle zendaya_fun

#18 #bigboobs #latina #young #new

🎸 Pikavalikon vinkkejä

  • Selaa: Käytä vasenta ja oikeaa nuolta siirtyäksesi live-profiilien välillä, tai paina R saadaksesi satunnaisen profiilin.
  • Koko näytön tila: Paina F laajentaaksesi soittimen.
  • Ääni: Paina M mykistääksesi tai palauttaaksesi äänen.
  • Profiilin toiminnot: Käytä tässä profiilissa näkyviä seuraa-, lista-, jaa-, arvostelu- ja mainonnan hallintatoimintoja.

PERFORMANCE STUDIO

zendaya_fun yleiskatsaus

Selkeä katsaus tallennettuun lähetysaktiivisuuteen, yleisösignaaleihin ja saatavuusmalleihin. Kaikki historialliset ajat näytetään UTC-aikoina.

Tämä linkki säilyttää valitun alueen.
SuoritusarvoTrendivertailuarvo
Kategorian sijoitusSeurattujen profiilien joukossa
Seuraajat297Nykyinen lähteiden määrä
Nykyinen yleisö17Tällä hetkellä offline
Online aika25h 38mViimeiset 30 päivää
Huippuyleisö17Tallennettu valittuun aikaväliin

Seuraajamomentti

Kuinka nykyinen seuraajamäärä muuttui tallennettujen UTC-vertailuarvojen mukaan.

Päivittäinen muutos +182 297 nyt · verrattuna 115 tallennettu 2026-09-20
Viikoittainen muutos Kerätään ensimmäinen kelvollinen perusmittaus.
Kuukausittainen muutos Kerätään ensimmäinen kelvollinen perusmittaus.

Muutokset käyttävät viimeisintä lähteen kokonaismäärää ja tallennetun UTC-perusarvon lähimmässä arvojakaumassa vähintään 1, 7 tai 30 päivää aikaisemmin. Negatiivinen arvo tarkoittaa, että lähde raportoi vähemmän seuraajia.

Mitä tallennettu historia sanoo

Tämän aikavälin tallennetun toiminnan selkeä tulkinta. Tämä kuvaa menneisyyttä eikä ennusta tulevaa aikataulua.

UTC
Päivittäinen kattavuus13%4 of 30 days had recorded activity.
pisin aktiivinen jakso4 päivätSäännölliset UTC-päivämäärät, joihin on tallennettu vähintään yksi verkkosessio.
Tallennetuista päivistä vahvin päiväSep 207h 29m online · huippu 17
Aktiivisin UTC-tuntiMon 04:00 UTC1h 00m tallennettu tämän ajanjakson aikana.
Näin luetaan tämä: “Tyypillinen yleisö” on aikapainotettu keskiarvo tallennetuista istunnoista, kun taas ”Huippuyleisö” on yksittäisen tallennetun katselukertaa suurin arvo. Tyhjä päivä tarkoittaa, että seuranta ei tallentanut istuntoa; se ei todista, että malli olisi ollut käytettävissä koko päivän.
Mitä kukin numero tarkoittaa

Suoritusaste on tämänhetkinen materialisoitunut trendimittari; alhaisempi arvo tarkoittaa parempaa. Luokan arvo käyttää samaa mittaria vain vastaavan kategorian sisällä.

Online-aika, istunnot, päivittäinen trendi ja lämpökartta peräisin UTC:stä aktiivisuusseurannasta. Ne näyttävät tallennettuja havaintoja, eivät lupattua aikataulua tai täydellistä suoratoistolokia.

Seuraajat ja live-katsojat tulevat viimeisimmästä tuodusta huoneen tilannekatsauksesta. Tyypillinen yleisö painottuu tallennetun ajan mukaan, kun taas huippuyleisö on valitun aikavälin suurin tallennettu havainto.

Seuraajamäärän muutos vertailee nykyistä tuodun seuraajamäärän arvoa päivittäisiin UTC-baseline-snapshoteihin. Negatiivinen arvo tarkoittaa, että lähdeaineistossa on pienempi arvo; se ei ole ennuste tai osoitus jäsenten aktiivisuudesta Chaturbandissa.

Sijoitukset käyttävät nykyistä materialisoitua suorituskyvyn vertailuarvoa; katsoja- ja seuraajamäärät tulevat viimeisimmästä tuodusta huoneen tilannevedoksesta.

Lähetysvertailu

Vertaile äskettäistä toimintaa

Lisää muita esiintyjiä vertailuun valitulle ajanjaksolle, jolloin nähdään vahvistettu lähetysaika, istunnot, aktiiviset päivät ja huippuyleisö.

2026-09-15 → 2026-09-21 UTC

EsittäjäLähetysaikaIstuntojaAktiiviset päivätKeskimääräinen istuntoHuippuyleisöToiminnot
#1@zendaya_funNykyinen profiili 25h 38m 5 4 308 min 17

Yhteisön palaute

Vakavat arvostelut zendaya_funlle

— / 5 0 hyväksytyt arviot
Esityksen laatu0.0
Kehon ja esityksen0.0
Toiminnan taso0.0
Persoonallisuus ja ystävällisyys0.0
Suloinen0.0
Katselijoiden vuorovaikutus0.0
Ei vielä hyväksyttyjä arvosteluja. tilinomistajat voivat lähettää ensimmäisen yksityiskohtaisen arvostelun alla.

Kirjoita asiallinen arvostelu

Arvioi jokainen kategoria ja kuvaile esitys tarkasti ja asiallisesti. Arvostelut julkaistaan vasta moderoinnin jälkeen.

Kirjaudu sisään kirjoittaaksesi arvostelun

Fanien UKK

Is zendaya_fun online right now?

zendaya_fun is currently listed as offline. This profile updates automatically when the source feed reports a new live broadcast.

Where is zendaya_fun broadcasting from?

The latest source snapshot lists zendaya_fun as broadcasting from Colombia.

Does zendaya_fun have a generated preview?

Yes. zendaya_fun currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.

What stream quality is listed for zendaya_fun?

The latest source snapshot lists zendaya_fun at SD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.

How can I watch zendaya_fun live?

Use the live-room action on this profile to continue to zendaya_fun through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.

Siirry live-esitysten hakemistoihin

Jos nautit zendaya_funn live-esityksestä, tutustu lisää tekijöihin Chaturbandssä. Käytä alla olevia sisäisiä linkkejä selataksesi samankaltaisia live-esityksiä kategorian, maan, yleisökoon ja tagin mukaan.

Interaktiivisen lelän ohjaus

Selaa esiintyjiä interaktiivisilla huone-ominaisuuksilla, reaaliaikaisella chat-työkalulla, fanitavoitteilla ja lahjoitusmahdollisuuksilla, jotka on suunniteltu live-yleisön osallistumiseen.

Intensiiviset duot ja live-esiintyjät

Löydä yksittäisiä esiintyjiä, pareja, duoja ja teemallisia live-huoneita, jotka on järjestetty siisteihin kategoriasivuihin ja nopeisiin sisäisiin suodattimiin.

Eksklusiivinen backstage-pass

Monet esiintyjät tarjoavat yksityisiä huoneita, promo-profiileja ja suoria linkkejä faneille, jotka haluavat henkilökohtaisemman live-kokemuksen.